| ady2410 a întrebat:

Salutate tuturor! Am vazut acum ceva ani un film in genul primelor fast and furious dar nu mai stiu cum se cheama, actori sau ceva. Poate aveti voi vreo idee? Tot ce imi amintesc era ca incepea cu personajul principal care isi astepta tatal sa iasa din puscarie(facuse puscarie in locul lui sau ceva de genul). Si era cu o masina tunata cam ca aia din fast 1 dar albasta parca big grin. Daca vi se pare cunoscut ceva poate ma ajutati ca mi.ar face placere sa il vad iar. Multumesc!

4 răspunsuri:
| FleshUl a răspuns:

Poate Need for Speed? (2013 din cate tin eu minte)

| ady2410 explică (pentru FleshUl):

Nuuu! Mult mai vechi. Inceputul anilor 2000 cred

| Pija a răspuns:

Salut! Din ce ai spus mie imi suna a filmul Death Sentence (2007).
https://www.youtube.com/watch?v=RVdWq9jxejI

| ady2410 explică (pentru Pija):

Multunesc de raspuns dar nu asta este filmul sad. Era ceva legat tot de street racing din cate imi amintesc