| Aleeeeeeee a întrebat:

Sambata trecuta ( 21 august ) a fost un film pe Duna Tv ( post maghiar, am pus eu o intrebare referitoare la film, era pe TVR 2 ). Am vazut doar la sfarsit ( pe la ora 17 cred ca a inceput filmul ), am cautat in program dar nu am gasit cu se numeste filmul, si nu am inteles nimic pentru ca era in maghiara sad.
Era cu 3 copii o, 2 fete si un baiat, care au ajus pe o insula, unde erau pirati. Stiti cum se numea filmul? fundita :::

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Este un serial intitulat Insula piratilor, a fost la orele 17, 55. M-am uitat prin program si nu apare in celelalte zile, se pare ca este numai sambata. Numai bine!

1 răspuns:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Au fost mai multe filme si seriale pe Duna Tv, eu am programul dar trebuie sa-mi spui ora la care a fost si atunci o sa-ti spun titlul. Numai bine!