| iuonak93 a întrebat:

Sasuke se intoarce inapoi in konoha intr-un final? si nu moare? dau funda pentru asta

Răspuns Câştigător
| BellsC a răspuns:

Am inteles ca se intoarce dupa ce`l omoara pe Itachi si afla ca cei din sat l-au pus sa si omoare familia si sasuke e ft trist ca s-a razbunat degeaba si se intoarce in kanoha pentru a distruge satul.Nu cred ca moare ~:X ar fi bine daca naruto i-ar trage o mama mare de bataie sa`si revina la cap! Am inteles ca shippuden inca se deseneaza deci nu se stie cum se va sfarsi, dar cu tot ce se intampla in Japonia...sad

4 răspunsuri:
| EstiFericitaSauTrista a răspuns:

Se intoarce si isi alege cea mai grasa femeie care sa i gateasca in fiecare zi, a doua zi moare prin axfisiere, ghici de ce oare? s-a pus pe el femeia

| iuonak93 explică:

Ingerash si daca mai stii cum e facut naruto e desenat fiecare miscare s-au cum?happy

| iuonak93 explică:

Ingerash si daca mai stii cum e facut naruto.este desenat pe o hartie fiecare miscare s-au cum?happy

| sabinelu15 a răspuns:

Da deci asa daca ai vazut pana la ultimele episoade ar trebui sa stii ca incepe al 4-lea razboi ninja si ca sasuke va vrea sa se rezbune pe konoha dar ce nu stii sigur este ca naruto devine mult mai puternic si intra intr-un nou mod numit naruto rikudou si nu sunt sigur dar in timp ce se lupta ei din ce am inteles eu din niste clipuri de pe youtube de la niste specialisti sasuke s-ar intoarce impotriva lui madara si se va lupta cu el alaturi de Naruto