| William a întrebat:

Saut, ce parere aveti despre filmul Immortals? Mie mi se pare o prostie de film, in principal pentru ca si zeii si titanii mor. Nu vad de ce cineva ar numi asa un film in care nimeni nu e nemuritor. Voi ce parere aveti?

Răspuns Câştigător
| Fireing a răspuns:

Da, cu siguranta e o M-A-R-E prostie, ai mare dreptate!

5 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Astea sunt genul de filme hollywodiene facute numai pentru incasari, si promovate prin zeci de reclame, si trailere...sincer,eu i-as da un 4 pe imdb!
Degeaba ai efecte speciale daca nu ai scenariu!

| VladimirPutin a răspuns:

6,6 pe imdb
eu 1 i-aș da

| mgtow a răspuns:

Aceeasi parere am si eu, dupa ce am vazut trailerul m-am lamurit ca e caca-maca acel film.

| Lightning1997 a răspuns:

L-am vazut si mi se pare interesant, dar totusi e exagerat.

| serbg a răspuns:

Tu faci confuzie ci Zeii si Titani. Tiatnii pot sa moara