| aleeee a întrebat:

Ce parere aveti despre filmul Beilight? Mie mi se pare o prostie de film...

4 răspunsuri:
| mhg a răspuns:

Eu nu-l consider prostie, ci un film plictisitor şi exagerat.Am mai văzut astfel de parodii, dar am râs la acelea.Pe când pe parcursul vizionării acestui film de abia am reuşit să schiţez un zâmbet scurt la vreo 2 faze.

| Daviiiiiid a răspuns:

Si mie mi se pare o prostie rolling eyes yawn

| vm_8252 a răspuns:

Dacă te referi la parodia aia după Twilight... eu unul am început să mă uit la el, dar după 20 de minute deja a devenit plictisitor! Aceleaşi glume de la început la sfârşit.