| Adutzu2 a întrebat:

Saut TPU!
Imi recomandati si mie va rog filme de gen: Apocalipsa, invazie de zombi, de extraterestri, sfarsitul lumi etc?

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Shaun of the dead
Dimineata mortii
I am the legend
Battle: los angeles
Autumn
This Is The End
Predator
Alien (Seria)
Astea mi-au placut cel mai mult. Vizionare placuta!

| Sn4k3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Ti-as mai recomanda si serialul Supernatural, are de toate in afara de extraterestrii. E comedie - horror si da dependenta laughing.

11 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Quantum Apocalypse (2010),Deep Impact (1998),2012: Ice Age (2011),Into The Storm (2014),Seeking A Friend For The End Of The World (2012),Category 7: The End of the World (2005),Category 6: Day of Destruction (2004),Phase 7 (2011),Melancholia (2011),The Day After Tomorrow (2004),Absolute Zero (2006),Knowing (2009),2012 (2009),Skyline 1 și 2 (2010/2012),Cloverfield (2008),World War Z 1 și 2 (2013/2015?),I Am Legend (2007),28 Days Later (2002),28 Weeks Later (2007),Dead Season (2012),The Colony (2013),The Road (2009),Carriers (2009),Contagion (2011),This Is The End (2013),After The Dark (2013),Childeren Of Men (2006)//The Walking Dead (serial), Fear The Walking Dead (2015?-/spin-off The Walking Dead), 12 Monkeys (2015-/serial)

| Adutzu2 explică (pentru faramatania):

Zi-mi doar 2-3 pe care le-ai vazut sau macar ai auzit de ele si stii ca sunt foarte frumoase si ca merita vazute.
Search pe google pot sa dau si eu.

| faramatania a răspuns (pentru Adutzu2):

Le-am văzut pe toate, îmi pare rău pentru tine, dar dacă vrei sau ți-e mai comod să dai search n-ai decât, nu mă interesează ce crezi tu.Îți alegi respondenții pe care-i consideri optimi după propriile-ți criterii.

| darkangel90 a răspuns:

World War Z
This is the end
Autumn
2012 doomsday
Battle: los angeles
Pacific rim
Survival of the dead

funda?

| Albastru45 a răspuns:

Rambo 3

| fkfgjgfgd a răspuns:

Razboiul Lumilor

| Adutzu2 explică (pentru fkfgjgfgd):

Frumos film, pacat ca l-am vazut mai demult la TV.

| fkfgjgfgd a răspuns:

Citeste EON

| sddkdkkk a răspuns:

Filmul horror SAW! FUNDA?