| Yrynella a întrebat:

Scrieti aici cel mai frumos film pe care l-ati vazut vreodata. ofer funda pentru cel mai tare!

14 răspunsuri:
| Lexii a răspuns:

Greta.
Mereu la prima intalnire.happy

Sunt super, iti propun sa le veziwinking!

| MimiPopescu a răspuns:

Am mai multe care mi-au placut: Up!, The curious case of Benjamin Button, The Reader, The Duchess, Titanic, Cry Baby ( filmul copilarie mele), The Truman Show, Yes Man!

| Violent a răspuns:

Cel mai tare film care l-am vazut a fost AVATAR

| elenaelena_6698 a răspuns:

Pearl Harbor.
Remember me.

| Prajitură a răspuns:

thinking
Comedie : White chicks si Little man
Groaza : Saw ( Ultimul aparut)
Romantic : A walk to remember
Actiune: Resident Evil: Afterlife
thinking

| ºPishcotº a răspuns:

The cake eaters:X. M-a impresionat foarte mult. Din ziua aceea am inceput sa vad viata cu alti ochi, si sa fim fericiti ca nu avem nici o problema grava de sanatatehappy.

Ceao:*!

| Andradaaaa a răspuns:

Saga Twilight love strucklove strucklove struck, vineri 13, saw, silent hill; etc

seriale glossip girl, vampire diaries

| DeUtZzZa123 a răspuns:

Titanic:X:X:Xprim fundita?puppy dog eyes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nini

| vladutz00 a răspuns:

Comedie; grown ups)cel mai tare tongue) romance:titanic groaza:the grudge 3 aventura:Avatar si cam atat

| jwhfghagr a răspuns:

If only, the last song, charlie st cloud

| AleXa98_7666 a răspuns:

Cred ca sunt mai multe thinking

Dar mi. a placut foarte mult Titanic.
E super filmu!love struck
Funda?puppy dog eyes

| duxi a răspuns:

Titanic :X:X e asa romanitk:X il ador!:X

| unu_4026 a răspuns:

Twilight, saw 7, titanik, gorila joe. sunt fooarte frumoase toate m-am uitat la toate iar la unele chiar mi. a venit sa pleng sper ca te am ajutat:*