| XtremeOZONE a întrebat:

Care este cel mai tare film pe care l-ati vazut vreodata?

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

The Virgin Suicides

| Lauragd a răspuns:

The lovely bones

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

12 angry men
http://www.imdb.com/title/tt0050083/

Despre prejudecati, superficialitati, divergente in opinii, taria de a rezista in fata mistourilor tuturor celorlalti, doar pentru ca ai principii si le urmezi, si incertitudinea cu care e imposibil sa nu ramai la final: pana la urma, era sau nu vinovat?

Forrest Gump
http://www.imdb.com/title/tt0109830/

Tom Hanks face o treaba minunata aici, in rolul principal, si cu o replica ce m-a dat peste cap, ca pe un lob: ''I may not be the smartest person in the world, but I sure know how to love.''

Black swan
http://www.imdb.com/title/tt0947798/

Asta e recent vazut, dupa o perioada destul de lunga in care am evitat sa-l urmaresc, din prejudecata, poate, in ciuda diferitelor recomandari pe care le-am primit in privinta lui. Filmul mi-a tinut atentia captata pe tot parcursul sau, fiind primul care a reusit sa faca asta, de cateva luni incoace, cu un deznodamant care s-a ridicat la nivelul intrigii si al desfasurarii actiunii, lucru mai rar intalnit la filmele din ultima vreme. De obicei, are cineva grija sa dea cu bata-n balta. In rolul principal avem parte de Natalie Portman, deci vizionare placuta.

| TheMitOfTheRedEyes a răspuns:

Howl's moving castel e un film anime si nu mi l am putut scoate din minte 2 zile intregi si gandeste te ca mie nu mi place sa revad filmele da asa de tareeee mi o placut...ti-l recomanthappy

| kain333 a răspuns:

Cel imi bun film pe care l-am vazut este Solomon Kane.Si pe locul doi este Seria lord of the ring.in caz ca vreti sa stiti(chiar daca am dat raspunsul un an mai tarziu sunt sigur ca o sa-i foloseasca cuiva)fimul va fi difuzat pe protv maine la 20:30(12.07.2012)