| shippuden a întrebat:

Se merita de vazut serialul merlin? funda pentru cel mai bun raspuns?!

Răspuns Câştigător
| 12bella2 a răspuns:

Eu iti spun sa il urmaresti pentru ca si eu m-am uitat si sunt fata si mi-a placut foarte mult. Adica e despre aventura si e foarte faini are uneori si dragoni si vrajitoare dar sa nu iti imaginezi ca sunt vrajitoare dinalea ca la desene animate...e foarte fain filmul si merita vazut ...imi dai funda?

2 răspunsuri:
| RoFilmeOnline a răspuns:

Se merita. L-am vazut si e chiar interesant. Putin fantastic amestecat cu comedie si suspans, dar garantez ca o sa iti placa

| loveisfreedom a răspuns:

Am urmarit fiecare episod chiar si de doua ori,este un serial foarte bun care imbina magia cu realitatea si dragostea cu suspansul. ceea ce mi-a placut cel mai mult ca are si un strop de comedie,prin aventurile lui merlin si de aventura prin incercarile la care este supus,si peste care reuseste sa treaca cu ajutorul prietenilor sai: arthur, gaius, gwaine, gwen, lancelot si multi altii.