| laramistigan27 a întrebat:

Ce ziceti despre serialul,, Merlin".L-ati vazut?

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

L-am vazut si eu pe tot. E superb.

| Sn4k3 a răspuns:

Foarte tare serialul, alte seriale tari : Spartacus si Supernatural. Vizionare placuta!

| AlleSss a răspuns:

Bună! Da, l-am vizionat. Dacă eşti fan al magiei şi "creaturilor supernaturale" şi chestii de genul ăsta, sigur este şi pe placul tău

| hypentakill a răspuns:

Da straight face poor Merlin

| fqwaf a răspuns:

Am vazut primul sezon. El ca actiune, sceariu e ok, dar ca actori, nasol

| laramistigan27 explică:

Si ca personaje cine va place? Merlin sau Arthur?

| dodoc a răspuns:

Da e super tare.A fost si la TV intr-un timp nu stiu daca mai e acum

| DinuEu a răspuns:

L-am vazut pe tot. Nu o sa regreti ca te-ai uitat la el.

| Agnesia a răspuns:

O, da, l-am vazut... si merita sa-l vezi si tu. Nu vei regreta. Atat de mult m-a atins, ca am plins cand s-a terminat...

| Rumzeis a răspuns:

E super tare. O sa iti placa. Dupa ce l-am terminat eu as fi vrut sa ma mai uit odata dar asa a fost naspa ca deja stiam ce o sa se intample.Deci merita vazut.

| Aurel321 a răspuns:

Este interesant acest serial l-am urmarit pe tot, ti-l las recomanda, este de aventura si ceva actiune.