| Dianna21 a întrebat:

Ce-mi puteti spune despre serialul Continuum? Merita vazut?
Dar despre Merlin?

Răspuns Câştigător
| g4mma a răspuns:

Le-am vazut pe amandoua.Sunt bune dar depinde de ce iti place mai mult.Ti-as recomanda Merlin daca iti plac serialele cu personaje supranaturale, magie, vrajitori etc.

4 răspunsuri:
| dedede003 a răspuns:

La Continuum nu m-am uitat, dar Merlin e foarte frumos

| Oliveoo a răspuns:

Pot sa-ti spun ca acum am inceput sa ma uit si eu la Merlin si m-a captivat, e un serial interesant si relaxant. Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Continuum nu am vazut si nici macar nu am auzit de el laughing Dar Merlin este un serial despre un vrajitor care se imprieteneste cu printul unui regat. Acestia trec prin mai multe, iar sora vitrega, care de fapt nu e vitrega a printului este dusman de moarte cu Merlin laughing. Dar faza e ca nu stie nimeni ca Merlin e vrajitor in afara de print, caci daca afla cineva, regele, adica tatal printului il va executa tongue. Este foarte frumos serialul tongue

Vizionare placuta! :*

| alezander12 a răspuns:

Merlin e super filmul merita vizionat!