| clausweet a întrebat:

Se merita sa te uiti la serialul true blood?

Răspuns Câştigător
| SuperMagicSmile a răspuns:

Pa in sezonul 4 Alan Ball(producatorul) si-a cam batut joc de personaje, dar celelalte sezoane sunt mult mai tari.Preferatul meu este sezonul 3. Dar oricum,mie mi se par eun serial super, si de abia stept sezonul 5, care sper sa fie mai bun decat 4.

5 răspunsuri:
| VladimirPutin a răspuns:

Nu

| Insomnii a răspuns:

Daca iti plac vampirii si chestiile insangerate cu putina drama da dar daca nu.
nu pot sa zic ca e unul din filmele mele preferate dar merge.

| biancaalexe a răspuns:

Da, daca iti plac vampirii big grin.Mie sincer imi place serialul si abia astept noul sezon big grin.

| MoreFun a răspuns:

Daca iți plac dramele cu sânge, vampiri si secrete peste tot atunci da! Mie imi place serialul, nu sunt un fan nebun dar mi se pare f. ok!

| LaverCristian a răspuns:

Da, le are pe toate Sex Dragoste Vampiri Actiune