| WhySoDelicious a întrebat:

Se merita se incep serialul The Vampire Diaries?
Funda

6 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cam aceeasi chestie cu True Blood...

Incearca supernatural, e mult mai tare.

http://www.imdb.com/title/tt0460681/?ref_=tt_rec_tt

| Andeuta a răspuns:

Daaaaaa e genialbig grin

| Disharmony a răspuns:

Nu costă mult să vezi episodul pilot, doar vreo 45 de minute, ca să-ţi faci o părere despre serial. Personal, nu-ţi recomand să-ţi pierzi timpul uitându-te la aşa ceva, însă e decizia ta.

| Rape a răspuns:

Da, merita. ''The Vampire Diaries'' este un serial foarte interesant plin de mister si suspans. Are momente amuzante, dar si triste. Contine si scene horror. Iar in serial joaca niste actori foarte buni care stiu sa isi interpreteze rolul foarte bine.

| IfICanIhelpYou a răspuns:

Da iti spun cu mana pe inima are o genialitate in regizare, care te tine mereu in suspans si mereu tot se misca, e foarte multa actiune si, tandrete deci da mergi pe mana me-a:X

| MeryCullen a răspuns:

Da,pentru ca este un serial interesant care l-am vazut si eu.Si merita foarte mult