| IonutMihai_7747 a întrebat:

Se uita careva la Grey's Anatomy?
Eu am terminat sezonul 2. Ultimul episod a fost :X. Mai e cineva care urmareste serialu' asta sa il povestim?

Răspuns Câştigător
| Th3eo a răspuns:

Eu am ajuns la sezonul 7 ep 4. m-as mai uita dar nu au mai aparut episoade. iti trim un sms pe privat ci id meu ca sa mai discutam.

Pa, pa:X

9 răspunsuri:
| Crisyy a răspuns:

Si eu il urmaresc.sunt la zi cu ellove struck

| Chlo a răspuns:

Eu ma uit add biscuite.masacru

| madalina00 a răspuns:

Da e super fain serialul asta. Am vazut si cate 3 -4 episoade la rand. Nu ma mai puteam opri din vazut

| GabrielManole a răspuns:

Cand am descoperit serialul am innebunit in casa pentru ca nu ma mai dezlipeam de monitor, vedeam 5-6 episoade la rand.sunt in sezonul 7, episodul 12, adica la zi, astept sa vina 13 :X

| PrettyMe a răspuns:

Si eu ma uit

| Monikoue a răspuns:

HeyY eu sunt la sezonul 7 episodul 7.
le poti lua de pe www.thepiratebay.org in fiecare vineri.( ma rog, la americani apare joi; numa ca ei sunt cu 6-7 ore in urma noastra).
pe site merge daca pui titlul" :greys anatomy SyyEqq. zic si eu... S de la sezon. E de episod...bafta!
app luni, 15 noiembrie apare sezonul 6 la tvr1 in jur de ora 21-22

| whatever_3916 a răspuns:

Eu ma uit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt la sezonul 5, ep 15... abia astept sa ajung acasa sa vad ce se mai intampla big grin

| Anca a răspuns:

Eu sunt la episodul 2 Sezonul 4 big grin