| anonim_4396 a întrebat:

Se7en sau The Silence of the Lambs? argumete.

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

''The Silence of the Lambs''

Anthony Hopkins. Restul argumentelor sunt de prisoswinking

| Belli a răspuns (pentru IMC90):

Da, dar de Kevin Spacey ce zici? happy

| Belli a răspuns (pentru IMC90):

Nu a dezamagit in se7en.

| IMC90 a răspuns (pentru Belli):

Foarte bun happy Dar parca nu se ridica la nivelul lui Hopkins big grin

Tot un actor extraordinar este Jack Nicholson. Vezi rolurile pe care le face in ''One Flew Over the Cuckoo's Nest'' si ''The Shining'' + multe altelewinking

| Belli a răspuns (pentru IMC90):

Bine inteles ca il stiu pe Jack Nicholsonwaiting, cum sa nu-l stiu? Spre rusinea mea nu am apucat inca sa vad One Flew Over the Cuckoo's Nest... e pe lista; d.
Dar eu am spus de Kevin Spacey pentru ca tu l-ai adus ca si argument pe Anthony Hopkins pentru Tacerea Mieilor. Si Kevin Spacey a facut un rol(asemanator) aproape la fel de bun in se7en.

| IMC90 a răspuns (pentru Belli):

Bineinteles ca si se7en este un film foarte bun. Si nu are numai un singur actor bun in rolurile principale dar, mie personal mi-a placut mai mult psihologia personajului hannibalwinking

| Belli a răspuns (pentru IMC90):

E bine, foarte bine.; d

11 răspunsuri:
| RelaţiiCuClienţii a răspuns:

Personal, am văzut doar al doilea film, şi mi-a plăcut destul de mult. Mai ales personajul Hannibal, totuşi... am auzit critici foarte bune şi despre Se7en.

| Belli a răspuns (pentru RelaţiiCuClienţii):

Da, se7en e foarte bun... o capodopera adevarata! e alegerea mea... uita-te, chiar merita.; d

| Belli a răspuns (pentru RelaţiiCuClienţii):

Si Se7en are o prezenta asemanatoare lui Hannibal. Deci e clar, ti-ar place si Se7en.

| Belli a răspuns (pentru RelaţiiCuClienţii):

Si da, normal ca imi place si Tacerea Mieilor.

| RelaţiiCuClienţii a răspuns (pentru Belli):

Uh, atunci o să mă uit, cu siguranţă, şi la el.hee hee