| logatcamembru a întrebat:

Seara.rolling on the flooras dori si eu un film frumos de Craciun, poate fi comedie, romantic. dar sa ffie de Craciun plz.Si sa nu fie asa vechi, ceva care v-a placut si Voua.love struck
am vaz.Home Alone" daca vroia-ti sa-l schrieti. sper ca ma ve-ti ajuta,, puplove struck:* funda daca ii NEVOIE.:*

6 răspunsuri:
| MissxD a răspuns:

The Polar Express big grin mie mi-a placuthappy

| MyFavoriteAvatar a răspuns:

Nu e tocmai de Craciun, dar e foarte frumos:Minus 25 de grade

| MadaZuza a răspuns:

Salut! Am vazut acum cativa ani un film dragut pe PRO Tv. Se numea "Epresul polar". E foarte dragut :X

| Monroe a răspuns:

Christmas cottage e super tare filmul...chiar daca primele 15-20 de min ti se va parea plictisitor, sa stii ca e cel mai cool film vreodata!

| Monroe a răspuns:

Christmas cottage