| Boocky a întrebat:

Sugesti de un film relaxant, o comedie sau ceva romantic, ceva ca pentru o seara de vineri...

8 răspunsuri:
| sonny89 a răspuns:

Along Came Polly / Four Christmases

| bloodfrozen a răspuns:

American Pie
Eurotrip
The ugly truth
Grown ups
Love and other drugs
Friends with benefits
How high
Don't be a menace
One day
The lake house
The girl next door

Mai sunt, dar nu mi le amintesc acum big grin

| PsychoDreamer a răspuns:

Primos - La película, e comedie / drama, ideala pentru a te relaxa, insa celor fara suflet nu e recomandat. Baftawinking

| HisoryFunnyNaruto a răspuns:

Heey ce zici de o animatie? Nana, Naruto, Ao no Exorcist (:Rosubhappy. Trebuie sa ma crezi chiar daca sunt animatii sunt cool\m/

| xBebelushax a răspuns:

American Pie big grin

| Katherina6 a răspuns:

Eu iti recomand 2 din filmele mele preferate "titanik" si "the twilight saga"

| sonny89 a răspuns (pentru Katherina6):

"Titanic" se numeste. Aa! Si inca ceva: filmele tale preferate releva cat de speciala esti tu fata de restul'.

| grosu91 a răspuns:

Incearca filmu de comendie change-up