| TheBestTPU a întrebat:

Ce legatura are serialul "The Originals" cu "The Vampire Diaries" in afara de faptul ca sunt vampiri in amandoua...Cateodata mai gasesc poze cu stransa legatura intre cele 2 seriale. Ma puteti lamuri in legatura cu asta?

Răspuns Câştigător
| mystery1girls a răspuns:

Da. Te pot lămuri eu. În "The Vampire Diaries" apar la un moment câteva personaje: "vampiri originali". Sunt primii vampiri, iar în "The Originals" este prezentată doar viaţă lor, pe când în "The Vampire Diaries" personajele principale sunt Damon, Elena şi Ştefan.

| TheBestTPU explică (pentru mystery1girls):

Ce personaje apar mai exact din "The Originals" in "The Vampire Diares"?

| mystery1girls a răspuns (pentru TheBestTPU):

În "The Vampire Diaries" apar ca apersonaje din "The Originals" (Klaus, Rebekah, Elijah)

3 răspunsuri:
| Batalan_Bogdan_1988 a răspuns:

Pai pana la sezonul 4 din vampire diares... apreau si originali prin zona dar au plecat din orasul in care sta Elena stefan si asa mai departe si sezonul 5 de la vampire diares cu sezonul 1 de la originals se intampla cam in acelasi timp se intampa in acelasi univers pot fi episoade in care apar personaje si intr-un serial si in altul cum ar fi Tailer.