| LoquitaSeMutaInViataReala a întrebat:

Si care e filmul tau preferat? mie imi place step up the streets

nu mai mult de 2, pentru ca vreau sa ma uit la cele recomandate de Voi!

8 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

Up,Titanic.

| Dema a răspuns:

Tres metros sobre el cielo (2010) si nu e rau si (2004)
si step up 1

| andreea97_3289 a răspuns:

A walk to remember(ceva gen Love story e superb:X:X:X:X) si Masina timpului

| alexandraMD a răspuns:

Shutter island
inception
the proposal
life as we know it
life as a house
black swan
leon
brothers
the other boleyn girl
what happens in vegas
premonition

| gabi45 a răspuns:

Crank,wrong turn,eurotrip,road trip,accepted,sorority row,american pie, scary movie. dude where is mai car, epic movie.

| JasonMcCann a răspuns:

Toata seria Twilight

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Mie imi plac filmele Priest aparut anul asta si Thor si Super 8. A da si Piratii din Caraibe.

| Rihi a răspuns:

Fabrica de Praf (2004)