| fetitza a întrebat:

Cum s-a terminat filmul step up 2? (the streets)
am vazut decat pana atunci cand au exmatriculat-o p Andie sh toata lumea era trista.

mersi :X

Răspuns Câştigător
| Rukhsandra a răspuns:

Pai dupa au venit toti la Andie si s-au dus la competitie.La inceput nu-i lasau sa participe dar i-au lasat si au castigat. A venit si directorul la competitie si la sfarsit a primit-o pe andie la loc in scoala si toata lumea era fericita happy

1 răspuns:
| viper1720 a răspuns:

Buna...pai Andie si cu ceilalti colegi care dansau s-au bagat in competitia aia a strazilor si au castigat, iar directoul a venit sh el...sh a vazut ceea ce faceau ei.nu is prea bun la explicat. D. sper sa fi inteles ceva.:*