| Draghescu_Mity_1996 a întrebat:

Slut tpu.cine stie cu ce programe pot s a editez videoclipuri,gen cum a facut tary la nea ilie? cu videopad am facut, dar cand il editez se vede ff urat.cu Sony vegas pro 11 imi cere sa ma loghez ca sa coontinui,si mi-e frica ca ma pune sa platesc ceva! va rog dati-mi niste programe cu care pot face videoclipuri cum a facut tary cu nea iilie,cu videopad se vede urat de tot dupa ce il editez,iar cu Sony vegas v-am spus,imi cere sa ma loghez si mi-e frica ca ma pune sa platesc ceva! ajutati-ma va rog, dau funda!

3 răspunsuri:
| levitht a răspuns:

Cel mai bun program de editat videoclipuri este Camtasia Studio

| Draghescu_Mity_1996 explică (pentru levitht):

Pai si la ala imi cere cont

| Anonymous67 a răspuns:

After effects, Premiere pro...

Daca ai cont de File list poti descarca de acolo si Sony Vegas, crack-uit...
Eu l-am folosit da nu mai stiu unde te pune sa te loghezi...