| Copila2016 a întrebat:

Spioanele sezonul 7 o sa apara? daca da link si informatii cu data lansarii.

1 răspuns:
| aumih16 a răspuns:

Din pacate nu! de altfel desenul spioanele! nu a avut decat sase sezoane! toate extraordinare! diferite! in sensul ca sunt criminali noi! dar si criminali vechi! totodata si caractere noi! dar si caractere vechi! frumos! amintiri! acum le mai gasesti pe nickelodeon! ca acolo s-a mutat! la americani sau englezi au fost ba pe jetix! ba la cartoon network! cred ca si disney channel! dar nu cred! fiindca doar la noi a fost pe disney channel! bine si jetix! la americani englezi cred ca a fost si pe fox kids! la noi nu!