| Intelligence a întrebat:

Spune-ti-mi cat mai multe comedii romantice. Funda dupa ce vizionez!

10 răspunsuri:
| GirlAlexia a răspuns:

Eu zic cel mai bine sa cauti in programul TV acolo iti scrie si ora, si data programult TV costa doar 1, 50 lei

| Intelligence explică (pentru GirlAlexia):

Inteligenta te-a facut maicata. De ce mai ai profil pe TPU daca te pricepi atat de bine la dat sfaturi sau indicatii? Se pare ca tu ai nevoie.Mersi oricum.

| GirlAlexia a răspuns (pentru Intelligence):

Cand primes Funda!?

| GirlAlexia a răspuns:

Poti sa il iei si maine programul e deschis chioscul happy deci, totus funda?

| Intelligence explică (pentru GirlAlexia):

Iti dau, stai sa ma duc la chiosc sa cumpar :*

| GirlAlexia a răspuns (pentru Intelligence):

happy hihihi

| dumdududum a răspuns:

40 and virgin.E dragut filmul.Vizionare placuta.Totusi iti recomand sa vezi un trailer inainte.

| GabiAndrei1234 a răspuns:

Incearca Crazy, stupid, love (2011) e cu Steve Carrel, Emma Stone, Ryan Gosling, Kevin Bacon si mai multi actori cunoscuti si e foarte tare. E una din putinele comedii din ultima vreme in care relatiile nu se bazeaza pe sex. thinking