| 0PopaPorno a întrebat:

Spuneti doar un serial, maximm 2 care chiar merita!
Pana acum am vazut; Supernatural,Prison Break,Merlin,Under the Dome,Hannibal,Tvd,Pll,Suits, Dr.House,One tree hill,The fosters,Breaking Bad,Game of Thrones,Teen Wolf,Gossip Girl,Skins, Heroes.

14 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

True Detective sau Sherlock.

| ravanoos a răspuns:

''Castle''... e serial politist despre un scriitor care scrie romane (evident politiste) care se alatura politiei pentru a-i ajuta sa rezolve cazuri. E genial serialul, il recomand...

| Aleexaandra a răspuns:

Dexter happy

| faramatania a răspuns:

Hemlock Grove, Arrow

| FatUglyVirgin a răspuns:

Dexter

| Bøøgey a răspuns:

Lost.

| JustOneLife a răspuns:

Toate cele de mai jos ( Thwme Walking Dead, Dexter si Castle ) sunt extrem de interesante si merita vazute, dar eu iti recomand Sherlock Holmes ( cel care se transmitea pe BBC, nu cele de pe AXN)

| dadine a răspuns:

Fargo

| amnesia5sos a răspuns:

Dexter. Ti-l recomand cu caldura, e genial.

| DeyaE14 a răspuns:

Eu iti recomand "Beauty and the beast" si "Star-Crossed".

| Gabriel1111 a răspuns:

The walking dead big grin

| Bebelondel69 a răspuns:

Pretty little liars e super misto, gen gossip sau skins

| AlexandruRippr a răspuns:

Walking dead (cu zombie ); Da Vinci's Demons; Once upon a time

Întrebări recente