| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi ce filme stiti despre epidemii,virusi,vaccine experimentale si un doctor un pic cam excentric si repezit,care lucra la un antidot/vaccin.Cei din preajma lui nu prea aveau incredere il el pentru ca era apucat,dar era bun in ce facea si e pe cale sa inventeze un vaccin/antidot revolutionar. Il indeparteaza de la proiect pentru un timp,si cand isi dau seama ca nu se descurca,il cheama inapoi. Dati-va cu parerea despre ce film ar putea fi vorba, poate il descoperim.A fost difuzat vara trecuta la tv.

6 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Quarantine

| scufitarosie a răspuns (pentru unknownn):

Nu era quarantine.Mersi de raspuns

| scufitarosie a răspuns:

Nu e contagion nici doctor house.Nu era serial si nici nu era un film chiar celebru ca doctor house

| Mee a răspuns:

De fapt, este serial, presupun ca vorbesti despre Doctor Househappy

| elysi a răspuns:

Poate e vorba despre Contagion (2011) desi nu imi amintesc in detaliu actiunea filmului.

| bDaniel a răspuns:

Doctor house nu este film este serial dar daca rei film eu iti spun sa mai astepti raspunsuri poate ei ti vor da raspunsul corect sau macar pe cel care il astepti tongue