| Denysa0012 a întrebat:

Voi avea un Bichon Maltez
La cat timp se face un vaccin? Cate vaccine cuprinde toata schema si cat costa fiecare?

2 răspunsuri:
| Marbea a răspuns:

Cu intri in posesia lui mergi la veterinar sa-i faca control si carnet de sanatate si iti va spune la cat timp sa mergi sa-l vaccinezi.

| Stefania1214 a răspuns:

O sa scrie pe carnetul de sanatate! Pana intr.un an o sa i faci mai des, de la un an o sa i faci decat vaccin.ul anual care la cainele meu costa 70 de lei, acum presupun ca difera de la veterinar la veterinar