| SweetCherry a întrebat:

Spuneti-mi cel mai tare film de groaza ca sa nu mai dorm?:X

Răspuns Câştigător
| Fetita a răspuns:

Paranormal activity, am crezut ca mor uitandu-ma la el
The grudge
Drag Me to Hell
Saw(toate partile)
Orphan
The Exorcist
Case 39(si asta e destul de infiorator)
Halloween
Mirrors
Poltergeist
Trick 'r Treat
The Fourth Kind(si asta e ciudat rau)
Dead Silence
Jeepers Creepers
Parasomnia (tin minte ca mi-o placut)
Cannibal Holocaust

il recomand pe primul, eu l-am si sters dupa, imi era frica sa-l tin in pclaughing...era sa plang la final.

Răspuns utilizator avertizat
21 răspunsuri:
| Narfundo a răspuns:

Dooamne ce porcarie de film paranormal actiity laughing. In ea era fantoma ma, eu mi-am facut cruce cand am vazut ce final naspa a avut filmul, ce ti-o fi placut asa mult la el 'Fetita' nu pot sa stiu... mie mi-a placut Drag me to hell, desi e putin desen animat pe la jumatelaughing.

| NighTy a răspuns:

Drag me to hellbig grin

| Zenithf a răspuns:

Nu stiu daca sunt filme asa de tari sa nu mai poti dormi dupa ce le-ai vazut.
Poate daca ai face sex fara prezervativ, atunci ai putea sa nu mai dormi pana iti vine iar ciclul. laughing
Apropo de asta, nu suntem la categoria Dragoste si Sex? thinking
Si nu fa asa ceva, numa' am glumit! straight face

| olgutza_3910 a răspuns:

Himera, SAW 1, 2 3, 4, 5, 6 sint super toate daca o sa rezisti, Rokkk
FRIDAY THE 13 TH
Fear of the dark
Piranha
The Uninvited
gremlins
The Unborn
day of the dead
species 2
house of wax
Jennifer’s Body
Wrong Turn 1, 2, 3, e super filmu
Frontière(s) filmu asta te ingrozeste
Mai am multe filme ca eu sint fana lor iar daca vrei ceva cu vampiri poftim...,, Underworld,, 1, 2, 3 cel mai tare film cu vampirii, care imi place lla nebunie.Vizionare placuta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Death snow

| lyrics a răspuns:

Grotesque e f sadic.
laughing
Shutter(chinezesc)
The ring 2
Triangle

| Adyr0 a răspuns:

Uita-te la stiri laughing. Trebuie sa te apuce groaza cand vezi ce se-ntampla in Romania laughing.

| lilstar a răspuns:

The grudge:X
si mi-am amintit acum de un film super :-s : Ghost Ship

| lextim a răspuns:

Am vazut the grudge 1, 2, 3 si mai putin si adormeam.
imi place creep!:*

| FunkYboy a răspuns:

The mirror(s)
Unborn
One missed call

| FunkYboy a răspuns:

The mirror(s)
Unborn
One missed call

| supergamer2000 a răspuns:

Birdemic 1 sau 2 dupa ce ii vezi efectele speciale nu cred ca mai dormi.

Răspuns utilizator avertizat
| Johny89 a răspuns:

The Grudge. Uita-te si nu mai dormi o saptamana.

| Roz a răspuns:

The Human Centiped---Omul centiped
Orphana---Orfana
Drag me to hell---Tarata in iad

| elena_1881 a răspuns:

Filmul se numeste the grudge sau the ring

| catalinoiumada a răspuns:

Black christmas, cele 13 fantome sunt cele mai de groaza

| Ingerash_2258 a răspuns:

The hatchet 1, 2 ( daca vrei sa vomitzi ) The exorcism of emily rose, The last exorcism, Incubus, All the boys love Mandy` nu stiu cumlaughing thinking ce mai e.thinking horror caver, laboratorul groazei, Orphan, The ring, ( asta e taree day dreaming ) Alien, Experiment fatal, Saw` ( tot partzile), Detention, sh multe altele d care nu`mi aduc aminte acumstraight face sper ca te-am ajutat :d

| Daianaaaaaaa a răspuns:

Ce v-a speriat asa rau The Grudge?rolling on the floor), eu la el am ras in loc sa plangrolling on the floor. E misto, da' nu prearolling on the floor)laughing, nu te sperie.big grin

| dariusik a răspuns:

,,insidios" cel mai tare film de groaza nu conteaza daca e noapte sau e zii tot va ingrozitiibig grin:X