| noqq a întrebat:

Spuneti-mi filme cu adolescenti,seriale bune(nu TeenWolf,Prison Break,Lost,The walking dead,Grimm,The Vampire Diaries,Dexter,Dr. House, Grey's Anathomy)

Răspuns Câştigător
| tempeliviu a răspuns:

Nu pot sa cred ca nu te-ai uitat la skins :O? Iti recomand sezonul 3, e BESTIAL!

6 răspunsuri:
| Mary24 a răspuns:

Pretty little liarshappy

| InVisible99 a răspuns:

Cele enumerate de tine, gen Dexter, Dr House, Prison Break, etc. nu sunt cu adolescenti big grin... cateva seriale axate pe adolescenti ar fi Pretty Little Liars, Gossip Girl, One Tree Hill.

| InVisible99 a răspuns (pentru InVisible99):

Glee,The Secret Circle(dar e SF cu vrajitori oh go on), 90210, The lying game

| GoguSteriade a răspuns:

Barely legal.

| Yandel a răspuns:

Blue Mountain State
Greek

| Annabel95 a răspuns:

The O.C, 2 Broke Girls, 90210, Hart o Dixie, Don't Trust the Bitch in Apartament 23, Jane by Design,Lost Girl,Oce upon a time,Scrubs, Suburgatory, The Secret Circle, Hawthorne, Glee