| CreativeIuxi a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste seriale misto.care sa te tina in suspans , in afara de : The vampire diaries , Dexter , Grey's , Lost , Prison Break. Dau funda !

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Heroes, este cu unii cu puteri supranaturale, una se regenereaza, unu absoarbe puterile altora, unu opreste timpul, unu citeste gandurile, unu zboara...etc.E super, cel mai tare serial.Il poti vedea pe Vplay.Vizionare placuta!

1 răspuns:
| bubulina2012 a răspuns:

Pariu cu viata este pe protv luni la 20:30 si in reluare martea de la 10:00 si sambata de la 10:00 este genial... sper sa iti placa