| DuckDogger a întrebat:

Spuneti-mi niste filme Horror, gore, va rog. Mersi, funda happy

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

The Autopsy Of Jane Doe (2016),Martyrs (2008),Wrong Turn (seria), Inbred (2011),Texas Chainsaw 3D (2013),Friday The 13th (2009),You're Next (2011),Carver (2008),Hostel (seria), Open Grave (2013),Modus Anomali (2012),Coffin Baby (2013),See No Evil 2 (2014),I Spit On Your Grave (seria), The Green Inferno (2013),The Ruins (2008),The Horde (2016),Cabin Fever (2002)

| DuckDogger explică (pentru faramatania):

Am vazut toate filmele mentionate, unele chiar de mai multe ori, cum ar fi Hostel, Wrong Turn, i spit on your grave, the green inferno, You're next Etc. Singurul pe care nu l-am vazut din cele spuse de tine este Inbred, care nu prea ma atrage. Mersi frumos de raspuns

4 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Salut DuckDogger,
Mie mi-a plăcut 28 Days Later, 28 Weeks Later, Legendă Vie.
Baftă și vizionare plăcută!

| Anonin1998ano a răspuns:

Mirror, Anabelle.

| LaviniaPark a răspuns:

Evil Dead, Annabelle, The Ring