| MasterSpirit a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme. de : Groaza, drama, actiune pnm. dau fundita pentru. cele mai bune, dar va zic cum vreau filmele...Deci groaza, Sa fie gen groaza aventrua stiti voi, ca si Primal, ca si dead snow ( asta n-a fost de groaza dar totusi ) drama.Cv pnm, la care sa plang, mai era un film, 2 tineri, se iubeau pnm, si au imbatranit, si cand au murit au murit unu langa altul, sau cu animale, sau pnm.Actiune,gen Undistiputed, Dead race, Blood and bone, din astea.Ms anticipat, Deci dau funda pentru. cele mai bunewinking

Răspuns Câştigător
| vali1985 a răspuns:

Salt
Resident evil
Wrong turn
Peacekeeper
Karate kid
Expandables
Rush hour
Sherlock Holmes
Prince of persia
Underworld
Jeepers creepers
Bloody mary
Red sands
El piel que habito
Cloverfield
Friday13
Aliens
Predator
Narnia
Pirates of caraibean
Shrine
Ring
13 ghosts
Feast
Pumpinhead
Beyond the limits
Skyline
Sanctum
Dragonball Evolution
A nightmare on elm street
Immortals
Higlander
Azumi
National treasure
10. 000b.c.
Philadelphia experiment
The fifth element
Elektra
Masacre of texas
Hostel
Twilight
Ruins
Rambo
Rocky Balboa
Wanted
Ong bak
Prom night
Quarantine.
Funda please!

3 răspunsuri:
| aligru a răspuns:

Drama: hachiko a dog's story
notebook'

poti verifica pe divxonline. sunt o gramada de filme acolo si au si rezumat!tongue
vizionare placuta! daca nu ai vazut hachiko, uite te! o sa plangi cu siguranta!big grin

| MasterSpirit explică:

Aa.the grudge l-am vazut dracu cand eram copil mic mah laughing dar si mie mi s-a parut cel mai tare film din categoria groaza

| emidragutza a răspuns:

Pai eu din cate filme de groaza am vazut cel mai de speriat mi s-a parut " the grudge" cautal toate seriile nmerita vazute!

Întrebări recente