| anonim_4396 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme orice gen in care actiunea se petrece in New York... Manhattan, Brooklyn, Bronx etc.
Dau fundita celui mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Amaya a răspuns:

New York I love you ( mai multe cupluri, un singur oras - New York ), The Backup Plan ( o comedie foarte buna cu Jennifer Lopez ), Black Swan ( n-ai cum sa nu fi auzit de el ), Morning Glory ( mie mi-a placut foarte mult, e vorba despre o producatoare tanara care are misiunea sa improspateze imaginea unei emisiuni matinale pe care nimeni nu o mai urmareste ), Step Up 3D ( daca ti-a placut Step up 2, o sa fii incantata si de acesta ), Beastly ( il recomand, pe mine m-a impresionat ), Friends with benefits ( Justin Timberlake si Mila Kunis sunt extraordinari impreuna ), New York minute ( unul dintre cele mai bune filme ale gemenelor Olsen ).

2 răspunsuri:
| Ucigasuldeprostie a răspuns:

8 mile, get rich or die tryin

| DanyBv a răspuns:

Enchanted(in romana Magie in New York)