| Farcasul a întrebat:

Spuneti un film bun de comedie, ofer funda.

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

American Pie (seria)
21 and over
21 si 22 jump street
Roadtrip
Eurotrip
Accepted
Project X
Van Wilder:Freshman Year
Hangover 1, 2, 3
Horrible Bosses 1, 2
Vacation
Pineapple Express 1, 2
A haunted House 1, 2
Bad Boys 1, 2 - actiune/comedie
Ride Along 1, 2 - actiune/comedie
Two Guns - Actiune/comedie
The Rundown - Actiune/comedie
Bruce Almighty - Dumnezeu pentru o zi
Here Comes The Boom. Vizionare placuta!

| Farcasul explică (pentru Sn4k3):

Le-am vazut pe toate.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Farcasul):

E, atunci mai trebuie sa astepti sa mai apara laughing.
Vezi filme cu Eddie Murpy, Jim Carrey, Martin Lawrence, Will Smith.
A da, ar mai fi si Focus.

| Farcasul explică (pentru Sn4k3):

Pentru Rundown, am ales raspunsul castigator, ca restul le-am vazut, am cautat pe cinemagia si se pare ce le-a placut filmul.

| Sn4k3 a răspuns (pentru Farcasul):

Mersi, merita vizionat filmul.

15 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Youth (2015), The Lobster (2015), Birdman (2014), Forrest Gump (1994), Filantropica (2002)...

| OnuOnulică a răspuns:

Little Miss Sunshine (2006)

| faramatania a răspuns:

Dope (2015),Sisters (2015),Spy (2015),Ted 1 și 2 (2012/2015)

| AFR81 a răspuns:

Nu sunt un fan al filmelor, insa seria "The Inbetweeners" mi-a starnit ceva zambete.

| Farcasul explică (pentru AFR81):

Insemna ca n-ai vazut filmele cu Lelsie Nelson,Bud Spencer, Charlie Chaplin, Adam Sandler, Jim Carrey, etc laughing merita vizionate filmele de comedie happy

| AFR81 a răspuns (pentru Farcasul):

Sunt genul care se plictiseste dupa vizionarea a 5-10 minute din film, deci nu prea urmaresc, insa va multumesc pentru recomandari.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Dirty grandpa

| GolopențaAdrian a răspuns:

Uita-te la Ride along 1, 2, Denis pericol public toata seria, Rv (2006),Dirty Grandpa, Superbad, Deadpool, Neighbors 1, 2, Bruce Almighty, Mortdecai, My life in ruins.

| Farcasul explică (pentru GolopențaAdrian):

Vazute happy

| GolopențaAdrian a răspuns (pentru Farcasul):

Uita-te la filme de comedie cu Jackie Chan