| CezaraEM a întrebat:

Stie careva daca Spring Breakers (Vacanta de primavara pe romaneste) ruleaza in cinematografele de la noi?
Daca da unde, si cand?
Vreau sa-l vad la cinema, e mai fain decat de pe net!
Astept informatii, va rog mult!
Funda :-)

Răspuns Câştigător
| ஐღArinaღஐ a răspuns:

In data de 5 aprilie va fi premiera(cred ca la cinematografele din Bucuresti, dar curand si in cele din toata tara)Insa e interzis minorilor, asa ca daca ai sub 18 ani trebuie sa faci rezervare prin telefon(asa a facut o prietena de-amea si am intrat la un film interzis sub 15, a sunat sora-sa care are 20 si ceva de ani). Daca nu, trebuie sa dea declaratie parintii si na... Ma rog daca ai peste 18 ani, nu e nici o problema....vizionare placuta! big grin

| CezaraEM explică (pentru ஐღArinaღஐ):

Am chiar 20 de ani, deci nu e problema!
Merci de raspuns, ai funda! :-)

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru CezaraEM):

Mersi.big grin
Apropo si eu vreau sa intru la Sping Brakers da' nu cred ca am sanselaughing)
Maica'mea nu m-ar lasa iar eu nu arat mai mare de 15laughing

| CezaraEM explică (pentru ஐღArinaღஐ):

E nasol pentru cei minori ca nu pot vedea filmul, dar stai linistita, ca va aparea pe net si te poti uita, oricum toti "minorii" din lumea asta se vor la film doar pentru simplu fapt ca joaca iubita noastra, Selena Gomez, deci stai calma!

| ஐღArinaღஐ a răspuns (pentru CezaraEM):

Eeeee...am citit ca Selena e destul de "cuminte" in film dar mai mult vreau sa-l vad din cauza lui Ashley Benson(sunt fan Pretty little liars big grin)

6 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Spring Breakers - incepand de pe 5 aprilie o sa ruleze si in Romania in cinematografe.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Premiera in Romania 05.04. 2013
http://www.cinemagia.ro/filme/spring-breakers-578084/