| GVFDDFFF a întrebat:

Stie careva la ce hotel sau la ce aeroport (data ora ) va ajunge Violetta live in Romania? P.S. sunt fana Violetta si as vrea foarte mult autograful ei.

7 răspunsuri:
| roxana123ana a răspuns:

Violetta va fi la aeroportul Henry Coanda( Aeroportul Baneasa)data 7 septembrie ora 4:00-9:00 AM, hotelul Carol Parc. Violetta va veni pe 12 septembrie.
Sper ca te-am ajutat! funda?

| maya89996 a răspuns (pentru roxana123ana):

Sa stii ca violetta live va veni pe 2 septembrie nu pe 12 septembrie

| roxana123ana a răspuns:

******I LOVE VIOLETTA!******

| roxana123ana a răspuns:

Stiu aceste lucruri deoarece varul meu il cunoaste pe pe "Leon", Jeorge Blanco

| maya89996 a răspuns (pentru roxana123ana):

Pe facebook? sau in realitate? daca pe facebook poti sa mi-l dai si mie te rog frumos!

| GVFDDFFF explică:

Este foarte urgent pentru ca vreau sa imi sterg contul chiar azi!

| maya89996 a răspuns:

Roxana123ana sunt tot eu cea care a pus intrebarea, martina cu ceilalti vor veni pe 2 septembrie nu pe 12 septembrie!