| dannys a întrebat:

Stie cineva cand incepe sezonul 3 la Da Vinci's Demons si sezonul 4 Vikingi?

Răspuns Câştigător
| Copac13 a răspuns:

Vikings-februarie 2016
da vinci's demons-cred ca in toamna anului asta sau pe la inceputul lui 2016

| dannys explică (pentru Copac13):

Offffffff si anul asta nu le vad? sad

| Copac13 a răspuns (pentru dannys):

Pai ce crezi ca le filmeaza asa in 2 saptamani tot sezonul

| dannys explică (pentru Copac13):

Nu dar sezoanele trecute le-am vazut la sfarsitul anului trecut si inceputul anului asta si credeam ca au inceput sa se filmeze la ele ca la game of thrones au inceput filmarile la sezonul 5.

| Copac13 a răspuns (pentru dannys):

Cum o fi eu asa stiu
Funda

6 răspunsuri:
| Sociopat a răspuns:

Inca nu s-a anuntat nimic de Da Vinci's Demons. Ceva s-a intamplat cu sezonul asta ca trebuia sa apara deja luand in considerare primele doua sezoane care au aparut primavara.

| dannys explică (pentru Sociopat):

Asta ma intrebam si eu, ca ceva s-a intamplat. cu viitoru sau viitoarele sezoane din seriale.