| Adina948 a întrebat:

Stie cineva cand o sa apara a 2-a parte din,, The mortal instruments",,, The vampire academy" si,, Ultimul razboinic al aerului"?

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

A doua parte sau continuarea lui The Mortal Instruments: City of Bones nu va mai apărea.A apărut, în schimb serialul Shadowhunters: The Mortal Instruments care suplinește seria.Vampire Academy 2 iarăsi nu va apărea. Avatar: The Last Airbender 2 niște promisiuni mai vechi (articol din 2015, neactualizat, încă) și până acum, nimic concret.
http://www.vcpost.com/......sequel.htm

| Adina948 explică (pentru faramatania):

Mersi mult

| Adina948 explică (pentru faramatania):

Am vazut si Shadowhunters, dar se intampla ce se intampla si in film ca sa zic asa, se opreste fix unde se opreste si The mortal instruments

| faramatania a răspuns (pentru Adina948):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.