| Georgiana_Geanina_1991 a întrebat:

Stie cineva care este numele in engleza sau coreeana la serialul "iubire ascunsa" care urmeaza sa inceapa pe euforia?

11 răspunsuri:
| SHINeeTaemin a răspuns:

Secret sau Secret Love
비밀

| stlucian a răspuns:

Hidden love

숨겨진된 사랑

| Georgiana_Geanina_1991 explică (pentru stlucian):

Multumesc dar am cautat si nu e asa big grin

| stlucian a răspuns (pentru stlucian):

"iubire ascunsa" e de productie turca :
http://serialeturcestitv.wordpress.com/alte-seriale/iubire-asunsa/

poate ai gresit titlu :(

| Georgiana_Geanina_1991 explică (pentru stlucian):

Multumesc...dar e serial coreean, ca a aparut reclama la tv, dar ca nu spune mai nimic despre el

| stlucian a răspuns (pentru Georgiana_Geanina_1991):

Poate:"Totul despre iubirea mea"?
" All about my romance"?
http://www.viki.com/videos/224666v-all-about-my-romance-episode-1

| Codblackops a răspuns:

In engleza ar fi Hidden Love, ceva de genul.

| Codblackops a răspuns:

Ce-ai cautat? si cum e daca nu e asa? filmul daca e romanesc, tu vrei sa-l cauti in engleza sau cum?

| Georgiana_Geanina_1991 explică (pentru Codblackops):

E serial coreean si urmeaza sa inceapa pe euforia...si as vrea sa aflu mai multe despre el dar nu am gasit nimic pana acum