| ClauditzaThaClau a întrebat:

Stie cineva... ce s-a intamplat cu episodul NINI de pe Disney Chanel? In prezent nu stiu la ce ora este difuzat sau daca mai este difuzat!

Răspuns Câştigător
| Cristina1997 a răspuns:

Va fi difuzat in luna martie, dar poate fi vizionat in limba spaniola, pe www.desene-animate-online.net

6 răspunsuri:
| kkkkkkkkkkkkk a răspuns:

Serialul Nini nu se difuzeaza momentan

| andutz a răspuns:

Nu mai este difuzat pe Disney.

Difuzarea lui va incepe din nou in martie.

Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu in spaniola ci in italiana si am mai scris acest raspuns pe o tona de site -uri! 1

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De fapt nu in spaniola ci in italiana si am mai scris acest raspuns pe o tona de site -uri!

| Cristina1997 a răspuns:

Va fi difuzat in martie, dar il poti gasi in limba spaniola pe www.desene-animate-online.net.