| anonim_4396 a întrebat:

Stie cineva ce s-a intamplat cu Mustafa din "La Mana Destinului" pe Kanal D? Daca a murit imi puteti spune in ce episod? sad Am cam pierdut episoade!

1 răspuns:
| ramonikame a răspuns:

Nici eu n-am vazut episodul, dar din ce am vazut pe urma cred ca a cazut in mare. l-au cautat cateva zile si apoi i-au facut un fel de inmormantare pentru ca-l considera mort. aziz a fost implicat. e posibil sa fie in viata si sa apara peste ceva timp. episodul a fost saptamana trecuta, dar nu stiu exact ce episod.