| Informativul a întrebat:

Stie cineva cum poti sa-ti faci cont de Netflix fara card sau paypal)(gen, sa folosesti doar luna aia gratuita)? Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu, ca sa-ti faci cont sa poti vedea prima luna gratuit trebuie sa-ti bagi datele de pe card. Pe langa ca e metoda de plata cand expira si evita situatiile ca tu sa-ti faci un numar nelimitat de conturi sa te uiti gratis.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai si cu card poti folosi luna gratuita

| Sn4k3 a răspuns:

Nu poti, trebuie sa arati ca poti plati cumva daca vrei sa continui.

| fasfasfasafas a răspuns:

Nu poti sa o folosesti fara card

| Milmoias12 a răspuns:

Nu poti.Dar poti folosi luna gratis si dupa anulezi.