| thewomaninwhite a întrebat:

Stie cineva cum se numea acel serial difuzat pe TVR 2 pe la 1-2 noaptea? Era vorba despre viata unor stewardese si chiar stewarzi.

5 răspunsuri:
| thewomaninwhite explică (pentru faramatania):

Nu este asta sad

| faramatania a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Alt serial cu stewardesse nu știu care ar putea fi. Evident că pe TVR 2 nu a fost transmis și niciun altul de acest gen, mai ales că acesta de care zic eu a fost anulat din 2012. Poate te referi alt canal de televiziune.Sau poate întrebarea-ți este inpirată de alte surse și atunci este perfect plauzibil.

| thewomaninwhite explică (pentru faramatania):

Tin minte ca era pe TVR 2 pentru ca uneori noaptea cand nu era nimic interesant la tv mai prindeam mici franturi din serialul asta de care nu eram prea atrasa la acel momentwinking

| faramatania a răspuns (pentru thewomaninwhite):

Genul acesta de serial nu cred să fi fost în ultimii ani pe TVR 2. Dar dacă așa ții minte, poate îți amintești anul, cu aprox. și atunci chiar îl poți găsi/programe tv găsești în detaliu din diverși ani trecuți.