| alexalovedd6029 a întrebat:

Stie cineva cum se numeste filmul de groaza:actiunea se petrece intr-un sat de langa o padure,unde un barbat are impresia ca vede o fetita in apa.Fata il insoteste la un han,apoi dispare. Oamenii din sat ii spun ca ea este un vampir dar el descopera ca este o fantoma, care a fost ucisa intr-o un turn parca unde a fost maltratata

1 răspuns:
| faramatania a răspuns:

Nu cred că-i acesta, dar are ceva asemănări cu descrierea ta:The Watcher in the Woods (1980)
http://www.cinemagia.ro/......dure-7283/