| Marya_9260 a întrebat:

Plzz cine stie bancuri cu Justin Bieber?

13 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

o fata si un baiat merg la ea acasa si intra in camera ei
mama fetei aude " baby, baby, oohh! " speriata, intra in camera
fata > " mama, pleaca, faceam sex!
mama > " oh, pfiu, credeam ca ascultati justin bieber! "
fundita dai?hee hee

| αndï a răspuns:

Stiu eu 1
cica 3 oameni la 3 extreme vroiau sa sparga fiecare cate un record mondial
primul vroia sa sparga recordul pentru cel mai mic cap din lume
al 2-lea pentru cele mai mici picioare din lume
al 3-lea pentru cel mai mic penis din lume

intra primul, e testat, iese bucuros ca are cel mai mic cap din lume
al 2-lea intra speriat, e testat, sare de bucurie ca are cele mai mic picioare din lume
al 3-lea intra, e testat, sta 1 ora 2 trei
apoi iese cu fata rosie si urla angry angry angry " cine morti masi de justin bieber!? "

oricum va rog nu mai faceti misto de justin bieber, are si ea sentimente. ok? big grin

| xjustfearless a răspuns:

Cele mai urate bancuri.
Nu m-au amuzat deloc.

Răspuns utilizator avertizat
| sweettyyyy a răspuns:

Bleahh.ce bancuri de 3 bani`!

| Andradaaaaa a răspuns:

Stiu eu unu...Dc il urasti pe Justin Bieber?
Pentru ca mori de ciuda pe eltongue laughing)

| BipBip a răspuns:

Justin Bieber ametit bine dupa ce a baut sta culcat intr-un sant.Trece pe acolo un popa.
-Justin doresti niste apa sfintita?
-Numai bautura nu imi mai trebuie.
sau ceva de genu era bancul

| ImSara a răspuns:

Din pacate stiu doar unul, dar tot til spun...
,, Intr-o zi un baiat de vreo 8 anisori se uita la filme XXX, si tatal lui l-a prins
-Ma copile la ce te uiti? a spus tatal
-La filme por.no
-Poti sa te uiti linistit, numa la justin bieber sa nu te uiti, ca atunci te pedepsesc!

| Nebunu_Alexutzu_1998 a răspuns:

Bhaii...dc m-ati capiat.De fiecare data faceti baza de el.Mai lasati-l in pace ca nu v-a facut nmk.Veniti voi repede cu baza.Hai sa va spun eu ceva.Aia care faceti baza, voi clar muriti de ciuda, si ce faceti fara faima, dati de papa la o vaca.

| Gabz a răspuns:

Justin Bieber, jerpelit, facea autostopu.
Opreste un figurant şmecher cu o super-masina si-l intreaba:
- Unde mergi Justin?
- La Bucuresti, raspunde Justin.
- Si crezi ca te ia cineva imbracat asa jerpelit?
- Ma gandeam ca pentru 200 de dolari, m-o lua si pe mine cineva...
- Doua sute de dolari (isi spuse ala in gand)? Suie!
Urca Justin in masina, la un moment dat soferul isi aprinde un trabuc.
Justin care statea ca bosu in spate zice:
- Nu te supara, daca-ti dau 500 de dolari imi dai si mie un trabuc?
Soferul fericit, ii intinde un trabuc.
Dupa un timp Justin ii zice:
- Auzi, da daca-ti dau o mie de dolari imi faci un sex oral?
Dupa un pic de stat pe ganduri, ala executa lucrarea.
Justin relaxat, dupa o jumatate de ora zice...
- Nene, nu stiu ce-o sa ma fac, ca neam de neamu meu n-a avut atatea datorii cate am eu la tine!
Smecher?

| Gabz a răspuns:

Justin Bieber, jerpelit, facea autostopu.
Opreste un figurant şmecher cu o super-masina si-l intreaba:
- Unde mergi Justin?
- La Bucuresti, raspunde Justin.
- Si crezi ca te ia cineva imbracat asa jerpelit?
- Ma gandeam ca pentru 200 de dolari, m-o lua si pe mine cineva...
- Doua sute de dolari (isi spuse ala in gand)? Suie!
Urca Justin in masina, la un moment dat soferul isi aprinde un trabuc.
Justin care statea ca bosu in spate zice:
- Nu te supara, daca-ti dau 500 de dolari imi dai si mie un trabuc?
Soferul fericit, ii intinde un trabuc.
Dupa un timp Justin ii zice:
- Auzi, da daca-ti dau o mie de dolari imi faci un sex oral?
Dupa un pic de stat pe ganduri, ala executa lucrarea.
Justin relaxat, dupa o jumatate de ora zice...
- Nene, nu stiu ce-o sa ma fac, ca neam de neamu meu n-a avut atatea datorii cate am eu la tine!

| Gabz a răspuns:

Justin Bieber si Selena Gomez într-o camera de hotel.
Selena Gomez observa ca Justin îşi baga şireturile de la bocanci in priza si îl întreba:
- Ce faci acolo?
La care acesta mirat ii răspunde:
- Îmi usuc bocancii
- Si de ce ai legat bocancii unul de altul?
- I-am pus in serie, sa nu se ardă!

| Gabz a răspuns:

Lui Justin Bieber i s-a facut lene sa tot vaneze si porunceste tuturor animaleor sa ii aduca de mancare zilnic. Cine nu

se supune sau nu aduce ceva pe placul lui Justin va fi batut cu organul sexual al lui pe spate. A doua zi vine ursul cu

un porc. Justin satisfacut il lauda. Vine si vulpea cu o gaina, Justin fiind satisfacut si de data asta. Iepurasul,

neavand cum sa vaneze, ii aduce un morcov. Justin, suparat, il bate pe spate cu organul sau mititel.
- Tu nu stii ca nu mananc decat carne?
Pleaca suparat iepurasul, dar dupa cativa pasi se opreste si incepe sa rada.
- Bine ba iepurasule, eu te bat si tu razi? De ce razi ma?
Iepurasul radea in continuare de se tinea cu mainile de burta si printre hohote ii zice lui Justin:
- Vine ariciul cu 2 mere!