| kitzii a întrebat:

Stie cineva daca apare un episod nou din sez.4 vampire diaries sau incepe sezonul 5? Si cand

Răspuns Câştigător
| Roxxanaaaa a răspuns:

Cica incepe sez 5 in octombrie crying(

| kitzii explică (pentru Roxxanaaaa):

In octombrie! si vara asta ce o sa facem? de fapt lasa, gasim noi ceva, nu?

| Roxxanaaaa a răspuns (pentru kitzii):

Mda... eu caut inca si nu am gasit nimic la fel de bun crying((

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Sezonul 4 s-a terminat (4 x23),urmează sezonul 5 (în toamnă, probabil octombrie)

| munkeyfunkey a răspuns:

Nu nu mai apare episoade in sezonul 4 dar o sa apara sez 5 in Octombrie ...Pana atunci poti sa iti ocupi timpul vizionand si Pretty Little Liars, daca iti place misterul!:-)