| andreea_6295 a întrebat:

Stie cineva, in filmul "State de Romania - Mostenirea" de ce a murit Rosa?

Răspuns Câştigător
| SophieLoVeKorea a răspuns:

Ca un mafiot care il ura pe State a vrut sa il omoare pe State iar Rosa s-a bagat in fata lui si a crapat, ca ala l-a angajat pe unu si a tras in Rossa cu un pistol.winking funda?big grin

8 răspunsuri:
| ღ♥ღuLyღ♥ღ a răspuns:

A murit in filmul "Sate student la Sorbona" (scuze daca gresesc), cand unu a vrut sa il impuste pe State si ea s-a aruncat in fata lui, iar glontul a ajuns exact in inimabig grin...eu asa stiu, poate alti au pareri diferite, dar eu asa imi amintescbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De inima rea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti proasta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Roza a murit ca era beata

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

State o ura pe roza ca a facut un copil negru si de acolo a iesit totul si state avea,, o fata,, si acea fata avea un iubit si iubitul acela avea un tata care il ura pe state. Era ziua lui state si rosa venise la el ca poate il convinge ca ea ni a gresit sau dus afara si acolo a venit si tatal iubitului fetei lui statevazandul pe acel om rosa s-a bagat in fata lui state si a inpuscato in inima

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca glontul ia patruns in inima