| florinvalentin99 a întrebat:

Stie cineva în ultimul episod din DragonBall GT, ce a făcut Shen Long cu Goku, am văzut doar că la loat pe capul lui iar mai târziu bilele dragonului au intrat în el si au dispărut deoadată cu el, întrebarea mea este de ce?

Răspuns Câştigător
| maverick0102 a răspuns:

Pentru ca Goku este acum Shen Long, si asa a devenit "nemuritor"

| vasyok97 a răspuns (pentru maverick0102):

XD ma faceti sa rid il cheama Shenron si Goku nu a devenit o parte din el pur si simplu a cistigat viata eterna si calatoreste cu Shenron -.- ca mai apoi in A her's legacy goku apare si ii vorbeste nepotului sau Goku Jr. in forma sa de adult asa ca nu mai zis prostii happy

1 răspuns: