| Hexcore a întrebat:

Sa ma apuc de DragonBall Super? Nu am vazut celelalte sezoane dar stiu personajele si alte chestii esentiale(existenta a mai multe universe, bilele dragonului etc)

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Normal ca da, e un serial foarte bun

| Tyberiu2000 a răspuns:

Merita. Atâta timp cât ști cine e cine, o să înțelegi perfect tot ce se întâmplă... Nu e nevoie să vezi DBZ înainte. Introduc niște personaje noi, și totul merge perfect până când fac o referință la Android Saga, dar atâta timp cât ști că Trunks e un călător în timp, e totul absolut ok. Merită urmărit!

| Hexcore explică (pentru Tyberiu2000):

Multumesc de raspuns! Chestia cu Trunks...banuiesc ca te referi la future trunks ca e calator prin timp, celalalt stiu ca e fiul lui Bulma si Vegeta...nu am inteles prea bine faza cu calatoritull