| Lavinnia a întrebat:

Stie cineva vreun film in care un baiat si o fata care erau prieteni la gradinita/scoala se reintalnesc si se indragostesc?

5 răspunsuri:
| AlexaS a răspuns:

Pai e
The Lizzie McGuire Movie mai e 16 Wishes si mai erau cateva dar nu imi vin acum in minte

| AlexaS a răspuns:

Mai e si
13 going on 30 care ei se cunosteau dla scoala ea si pune o dorinta care o duce la 30 de ani si pe urma s-au intalnit
si au reluat relatia in fine e mult mai interesant

| AlexaS a răspuns:

Poate daca ai mai multe detalii sa ne putem da seama ar fi grozav

| girl95 a răspuns:

A walk to remember

| Lavinnia explică:

Eu si un prieten de-al meu de la gradinita ne-am reintalnit acum putin timp si ne-am placut reciproc. acum suntem impreuna. vreau sa stiu daca este vreun film de genul asta.