| Elena_Andra_1998 a întrebat:

Stiti cand apar filmele,, ismael" si Los 33 in care joaca Mario Casas? si daca au aparut, imi puteti da un link unde sa le vad online fara subtitrare?

3 răspunsuri:
| MariuSSer a răspuns:

Ismael (2013)Drama - 25 December 2013 (Spain)
Los 33 nu se stie daca se va mai face, J-Lo s-a retras din proiect însă Banderas speră.

| Elena_Andra_1998 explică (pentru MariuSSer):

Si ismael a aparut online?

| MariuSSer a răspuns:

Aici nu l-am găsit: http://movies-tv-series-online-free.com/

Ori nu l-a mai cerut nimeni ori producătorul nu este de acord să fie oferit gratuit pe site-urile online.